Rotary International Convention 2017, Atlanta

A nemzetközi Rotary nagy világtalálkozójára 2017. június 10-14. között került sor Atlantában.

A számos világhírű előadó közül csak néhány: Bill Gates, a Microsoft alapítója a Polio mentesítés iránti elkötelezettségünkről beszélt; Ashton Kutcher, a Thorn társalapítója a gyermekek elleni szexuális visszaélések elleni küzdelemről osztotta meg gondolatait; Bob Corker amerikai szenátor az újkori rabszolgaság témájáról értekezett; valamint láthattuk még Jack Nicklaus golf ikont, Kasim Reed Urat, Atlanta polgármesterét; James Quincey Urat, a Coca-Cola elnök-vezérigazgatóját; és Nathan Deal Urat, Georgia állam kormányzóját.

A rendezvény előtt kongresszust tartottak az ifjúsági felelősök és a Rotaractosok, valamint sor került az elnöki béke konferenciára is.

Klubunkat Véh Balázs képviselte, aki -immár hagyományosan- részt vett az International Tennis Fellowship of Rotarians tenisz világbajnokságán valamint az ifjúsági felelősök konferenciáján is.