Oxigén adagoló gép adományozása

Klubunk a veszprémi Cholnoky Ferenc Kórház intenzív osztálya részére egy AIRVO2 típusú nagynyomású oxigén adagoló készüléket adott át.

Sári Lajos elnökünk és Dr. Lippai Norbert főigazgató Úr sajtónyilvános átadáson megköszönték az adományozók nagylelkű segítségét. Akik nélkül ez nem jöhetett volna létre: Weingartner Ákos (Econo-Group) klubtársunk, Sári Lajos elnök klubtársunk (magánadományozó), Véh Balázs alelnök klubtárunk (magánadományozó), Dr. Udvarhelyi Miklós klubtárunk (magánadományozó), Somlai József klubtársunk (magánadományozó), Dr. Majorovits András tiszteletbeli klubtársunk (magánadományozó), Naményi Miklós klubtárs jelöltünk (Szemeszter Optika), Dr. Máhig Péter klubtárs jelöltünk (Magánadományozó), Simon László (Combit Zrt és magánadományozó), Cseh József (Celpex), Kecső Zoltán (magánadományozó), Szalai Attila (magánadományozó), Soós Csaba (Beurer), Mustó Gyula (magánadományozó) és a Közös Mosoly Alapítvány.