Faültetés Ian Riseley világelnökkel

2017. június 02-án a szentendrei skanzenben Ian Riseley (AUS) világelnökkel fát ültettünk. Az ausztrál világelnök jelmondata: "Rotary: Making a Difference", azaz valahogy így: Rotaristák, változtassuk meg a világot! A környezetvédelmet kiemelten favorizáló világelnök célja, hogy egy éves terminusa alatt mind az 1,2millió rotarista ültessen egy fát.

Ian Riseley világelnök, Véh Balázs elnök és Mészáros Zoltán kormányzó a Rotary Club Veszprém fájával.

Külön megtiszteltetés, hogy Riseley világelnök június 1-i beiktatását követő első útja rögtön másnap Magyarországra vezetett és az első fát a szentendrei skanzenben ülettete el majdnem az összes magyar Rotary Klub jelenlétében. Városunkat a Rotary Club Veszprém képviselte, a cserjénk az skanzen Uszka falu részén, az uszaki lakóház udvarára került.