Rotary sportsikerek

Rotary at its best! Rotary a legjobb formában! A Rotaryban jelenleg több, mint 80 féle fellowship, azaz szövetség létezik. Ezeknek a határokon, kontinenseken átnyúló szervezeteknek az a lényege, hogy valamilyen közös érdeklődési kör alapján építik a barátságot a Rotaristák között és nem mellesleg jelentős adománygyűjtést generálnak. A sört kedvelőktől az amatőr fotósokon át a horgászokig mindenki megtalálhatja a hobbijának megfelelő fellowshipet.

Klubunk Véh Balázs révén a teniszezők és a síelők között képviselteti magát, nem is rossz eredményekkel:

2015. Zágráb, Horvátország: 15. Gordan Coric tenisz emlékverseny: egyéni bajnok, páros döntős

2015. Bad Kleinkirchheim, Ausztria: ISFR sí világbajnokság

2015. Pozega, Horvátország: 8. ITFR teniszverseny: egyéni döntős

2015. Thomasville GA (USA): 12. ITFR Világbajnokság: egyéni harmadik, páros harmadik

2016. Zágráb, Horvátország: 16. Gordan Coric tenisz emlékverseny: egyéni elődöntős, páros bajnok

2016. Albena, Bulgária: 13. ITFR Világbajnokság: egyéni döntős, vegyes páros döntős, páros negyeddöntős

2017. Cortina d'Ampezzo, Olaszország: ISFR sí világbajnokság

2017. Pozega, Horvátország: 10. ITFR teniszverseny: egyéni harmadik, páros negyedik